برگزار آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳


کارت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش منتشر شد

 کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش – ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ منتشر شد.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت. این آزمون در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار می‌شود.

داوطلبان برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش مراجعه و با واردکردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و…) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه چاپ تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین‌شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه‌داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری موردنیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش و ورود به سیستم پاسخ‌گویی اینترنتی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت‌نام اقدام کند.

این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخ‌گویی عضو باشند؛ لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود کرده‌اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

برای حضور در جلسه آزمون، همراه‌داشتن چاپ کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار الزامی است.

فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۷:۳۰ صبح روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ شروع خواهد شد. دربِ ورودی حوزه‌های امتحانی رأس ساعت ۷:۰۰ صبح بسته خواهد شد، لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته‌شدن درب‌های ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مدادپاک‌کن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد. ردوبدل‌کردن این وسایل در جلسه آزمون تخلف محسوب می‌شود.

داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، ریموت‌کنترل، هرگونه یادداشت و نظایر آن به جلسه آزمون اکیداً خودداری کنند. به‌همراه‌داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به‌عنوان تقلب و تخلف تلقی شده و با داوطلبان ذیربط بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون‌های سراسری رفتار خواهد شد.

به‌همراه‌داشتن تلفن همراه حتی به‌صورت خاموش در جلسه آزمون موجب محرومیت از گزینش در آزمون خواهد شد.

حوزه‌های آزمون از تحویل‌گرفتن هرگونه وسایل اضافی از جمله تلفن همراه، ماشین‌حساب، کیف‌دستی، ساک دستی، کتاب، جزوه و … معذور هستند، بنابراین توصیه اکید می‌شود به‌غیراز موارد اعلام شده در اطلاعیه پرینت کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون و اوراق تشخیص هویتی از همراه‌داشتن سایر وسایل جداً خودداری شود. داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام کنند.

باتوجه‌به اینکه سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور برای بهبود و ارتقا کیفی حوزه‌های برگزاری آزمون، نیاز به نظرات داوطلبان به‌عنوان معتبرترین منبع اخذ داده و اطلاعات برای ارزیابی حوزه‌ها دارد، داوطلبان باید نسبت به تکمیل‌کردن پرسش‌نامه ارزیابی حوزه امتحانی خود در آزمون استخدامی وزارت آموزش‌وپرورش – ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموز – سال ۱۴۰۳ از تاریخ ۲۸ اردیبهشت تا ۵ خرداد به‌صورت اینترنتی از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان ملی سنجش اقدام کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=118322
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.