فرمانده قرارگاه جنوب شرق نزاجا:


اختلاف خانوادگی و انتقام‌جویی از انگیزه‌های ضارب پنج سرباز ارتش در کرمان

 فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق نزاجا گفت: در حادثه تیراندازی در آمادگاه ارتش در کرمان چیزی که تاکنون به آن رسیدیم، قطعاً مقداری اختلافات خانوادگی در خانواده این سرباز و انگیزه‌های انتقام‌جویی بوده است.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایرنا، امیر غلامعلیان فرمانده قرارگاه جنوب شرق نزاجا شامگاه دوشنبه گفت: دلایل و ابعاد نهایی این فاجعه وحشتناک به‌محض مشخص‌شدن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 وی تصریح کرد: شایعاتی که در فضای مجازی پخش می‌شود، هیچ‌کدام واقعیت ندارد و همشهریان مطمئن باشند که اوضاع تحت کنترل است و هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.

تیراندازی توسط یک سرباز به هم‌رزمان خود در آمادگاه ارتش کرمان منجر به کشته‌شدن پنج نفر از هم‌رزمان این سرباز طی عصر یکشنبه شد.

 آن‌طور که فرمانده قرارگاه جنوب شرق ارتش اعلام کرد: ساعت ۱۶:۳۵ عصر یک‌شنبه یکی از سربازان ارتش که در یکی از موقعیت‌های نظامی ارتش مشغول پاسداری از یگان بوده وارد آسایشگاه سربازان شد و باانگیزه‌ای که هنوز نامعلوم است اقدام به تیراندازی به سمت هم‌رزمان خود کرد.

 این سرباز بلافاصله بعد از ارتکاب جرم از پادگان فرار کرد که در نخستین ساعات بامداد امروز دوشنبه در حوالی زرند کرمان دستگیر شد.

 از این سرباز مقادیری مهمات و سلاح جنگی به دست آمد.

 علت و انگیزه قتل در دست بررسی است و فرد ضارب تحت بازجویی قرار دارد.

 اسامی جان‌باختگان حادثه باغین کرمان شامل سرباز وظیفه ابوالفضل زارع از شهربابک، سرباز وظیفه مهدی جعفری از زرند، سرباز وظیفه بن بامین بامری از ایرانشهر، سرباز وظیفه محمدصالح مؤمنی از شهربابک و سرباز وظیفه رضا طالبی از رفسنجان اعلام شده است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=114344
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.