دادستان مرکز استان کرمان:


تعدادی از مدیران اسبق جهاد دانشگاهی کرمان بازداشت شدند

دادستان مرکز استان کرمان از دستگیری تعدادی از مدیران ارشد و میانی اسبق جهاد دانشگاهی این استان به اتهام فساد مالی خبر داد.

 به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایرنا، پس از گزارش کرمان نو در بخش ۲۰۲۰ شبانگاهی در مورد بازداشت تعدادی از مدیران اسبق جهاد دانشگاهی، امروز دادستان مرکز استان از دستگیری تعدادی از مدیران ارشد و میانی اسبق جهاد دانشگاهی این استان به اتهام فساد مالی خبر داد.

 مهدی بخشی افزود: بر اساس گزارش به‌موقع اداره کل اطلاعات استان کرمان و صدور بهنگام و قانونی دستور قضایی، تعدادی از مدیران ارشد و میانی جهاد دانشگاهی به دلیل تخلفات مالی تحت تعقیب قضایی قرار گرفته‌اند و بررسی و تحقیقات بیشتر دراین‌خصوص ادامه دارد.

 وی با اشاره به اینکه بر اساس اسناد و مدارک ارائه شده، اتهام متهمین پول‌شویی و اختلاس است، اظهارداشت: متهمین بازداشت و موارد اتهامی در حال رسیدگی است و پس از تکمیل و صدور کیفرخواست، به‌منظور رسیدگی و صدور رأی به دادگاه کیفری ارسال خواهد شد.

 مدعی‌العموم در استان کرمان با تأکید بر اینکه فعالیت تمام کارکنان ادارات، سازمان‌ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی و یا وابسته به دولت زیر ذره‌بین دستگاه‌های نظارتی قرار دارد، عنوان کرد: دستگاه قضایی در برخورد با مفاسد بخصوص فساد مدیران به طور جد و بدون اغماض ورود می‌کند و چنانچه فردی در پست‌های پیشین خود نیز دچار تخلفاتی شده باشند باید در برابر قانون پاسخگو باشد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=107152
1 نظر
  1. محمد می گوید

    بنده خودم سال 81 دانشجوی باهنر بودم و در طرح آمارگیری جهاد دانشگاهی شرکت کردم. متاسفانه آمار شهر کرمان را هم ما انجام دادیم اما پولشو دادن به برادر یکی از مدیران وقت جهاد. دانشگاهی
    ظاهرشون بسیار موجه بود اما خیلی…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.