معاون سیاسی قوه قضائیه در رابر وعده داد؛


مشکل نارضایتی از انتقال آب رابر به کرمان بررسی می‌شود

معاون سیاسی قوه قضاییه از کارخانه فراوری گیاهان دارویی و تونل انتقال آب رابر به کرمان بازدید کرد. او در این بازدید وعده داد که موضوع انتقال آب از سرشاخه‌های هلیل‌رود را در شورای عالی قضائی کشور که در کرمان برگزار می‌شود، بررسی کنند.

به گزارش «کرمان نو» معاون سیاسی قوه قضاییه در جریان سفر به شهرستان رابر از کارخانه فراوری گیاهان دارویی رابر، پروژه انتقال آب رابر به کرمان و باغات گردوی خسارت‌دیده روستاییان محدوده تونل حرا بازدید کرد. ناصر سراج معاون سیاسی قوه قضاییه با همراهی امام‌جمعه رابر، نماینده مردم شهرستان‌های بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج، معاون عمرانی فرمانداری، رئیس دادگستری رابر و جمعی از مسئولان شهرستان پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدای روستای قنات ملک از پروژه کارخانه فراوری گیاهان دارویی رابر و پروژه انتقال آب رابر به کرمان و باغات گردوی خسارت‌دیده روستاییان محدوده تونل حرا بازدید کرد. سراج در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه افتخاری است که در زادگاه سردار دل‌ها حضور پیدا کردم گفت: از پروژه کارخانه گیاهان دارویی که قرار است در دی‌ماه افتتاح شود بازدید داشتیم.
وی افزود: طی گفتگو با مسئولان شهرستان مهم‌ترین مشکل تأمین آب شهرستان به‌ویژه پروژه‌های در دست اجراست و مشکلات تونل انتقال آب به کرمان و نارضایتی اهالی روستاهای محدوده تونل است که مشکلات از نزدیک بررسی می‌شود و عصر امروز (چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲) در جلسه شورای قضایی کشور که در کرمان برگزار می‌شود این مشکلات احصا و پیگیری می‌شود تا به نتیجه نهایی برسیم. معاون سیاسی قوه قضاییه از دادگستری شهرستان بازدید و با همکاران قضایی دیدار و گفتگو کرد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=110495
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.