نرخ ارز،سکه، طلا در بازار امروز شنبه ۷ دی ۹۸/ افزایش قیمت طلا و سکه در بازار

قیمت طلا و سکه در بازار نسبت به روز گذشته افزایش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون ۵۹۵ هزار تومان قیمت خورد.

بر اساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر در بازار  سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت چهار میلیون و ۵۹۵ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت چهار میلیون و ۵۹۰ هزار تومان معامله شد.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۳۷۰ هزار تومان، ربع سکه هم بدون تغییر نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۴۶۰ هزار تومان قیمت خورد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۶۹ هزار ۵۰۰ تومان ارزش گذاری شد، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۵۱۱ دلار قیمت خورد.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی

صرافی ملی قیمت دلار را برای شنبه هفتم دی بدون تغییر نسبت به نرخ‌های پایانی پنج‌شنبه، ۱۲ هزار ۹۷۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۷۰ تومان خریداری کرد.

قیمت فروش یورو، در صرافی‌های بانک‌ها تغییری نداشت و ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان اعلام شد؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

قیمت دلار و سایر ارز‌های بانکی در روز شنبه هفتم دی ۹۸

براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای روز (شنبه هفتم دی ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۵۴ هزار و ۹۱۱ ریال و هر یورو نیز ۴۶ هزار و ۹۳۴ ریال ارزش‌گذاری شد.
لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=39295
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.