استاندار کرمان:

محرم، فرصتی برای تعالی‌فرهنگی و معرفت‌شناسی

 |  نوشته شده توسط :
علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان

به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی در جمع نمازگزاران ظهر عاشورا در ماهان گفته برای ادامه دادن راه امام حسین (ع) باید شور و شعور حسینی داشته باشیم.

استاندار کرمان به بیان معرفت های امام حسین (ع) و یارانش پرداخت و مردم و جامعه را به کسب معرفت حسینی توصیه کرد.

رزم حسینی با تاکید بر اینکه باید عزت عزاداران حسینی حفظ شود به برنامه های توسعه ای استان کرمان در سال جاری اشاره کرد و گفت که اجرای اقتصاد مقاومتی، توسعه فرهنگی و عدالت ورزشی از جمله مهم ترین این برنامه هاست.

وی همچنین به رتبه های برتر استان کرمان در حوزه های اقتصاد مقاومتی، سلامت و گردشگری اشاره و افزود که در دولت تدبیر و امید اقدامات زیادی در استان کرمان انجام شده و در حوزه های مختلف پیشرفت های بسیار خوبی داشته ایم و همواره در مسیر توسعه استان گام بر می داریم.

رزم حسینی با تاکید بر این که باید در همه زمینه ها اقتدار ملی را افزایش دهیم، ادامه داد که برای تحقق این امر باید از تمام ظرفیت های جامعه استفاده کرد.

استاندار کرمان ظهر امروز در آیین عاشورای حسینی، به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، مشاور عالی استاندار، مدیرکل روابط عمومی استانداری، فرماندار کرمان، پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولان در جمع عزاداران سرور و سالار شهیدان در بخش های ماهان و جوپار به عزاداری پرداختند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >