مدیرکل راهداری:


راهداران استان کرمان آماده‌باش هستند

 مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمان گفت: نیروهای راهداری در پی هشدار هواشناسی مبنی بر بارش سنگین برف‌وباران و کولاک شدید در حالت آماده‌باش قرار گرفتند.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از ایسنا، احسان عراقی‌زاده امروز ۱۰ اسفندماه در جلسه مدیریت بحران اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمان،  با تعیین کشیک کارکنان اداره کل در محورهای شمال استان کرمان افزود: حضور گشت‌های راهداری بایستی در طول ۲۴ ساعته انتخابات در تمامی محورها مشهود باشد.

عراقی‌زاده به حضور ۵۰۰ نیروی راهدار با ۳۴۰ دستگاه ماشین‌آلات سبک‌وسنگین راهداری در گردنه‌ها و محورهای مواصلاتی استان کرمان اشاره کرد و گفت: باتوجه‌به این که طی ساعات آینده احتمال مسدودی راه‌های مواصلاتی وجود دارد؛ لذا از هم استانی‌های تقاضا داریم از ترددهای غیرضروری در محورهای فرعی و روستایی خودداری کنند و در صورت لزوم حتماً قبل از سفر از طریق سامانه تلفنی ۱۴۱ از وضعیت مسیر مطلع شوند و همچنین تجهیزات زمستانی به‌ویژه از زنجیرچرخ استفاده کنند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمان اولویت راهداران را بازگشایی راه‌های فرعی و روستایی با درنظرداشتن مسئله انتخابات دانست و اظهار کرد: باز نگه‌داشتن محورها برای رساندن صندوق‌های رأی به نقاط مختلف استان در دستور کار قرار دارد.

او از مردم خواستار همکاری‌های لازم با اکیپ‌های راهداری و سایر نیروهای امدادی داشته باشند و عنوان کرد: رانندگان همچنین جهت اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها می‌توانند با نصب نرم‌افزار ۱۴۱ بر روی گوشی همراه خود همیشه از وضعیت محورهای کشور آگاهی داشته باشند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=115816
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.