مرور رده

مسکن

 از ۲ هزار میلیارد تسهیلات بهسازی تا بازنگری طرح هادی توسط بنیاد مسکن

فرماندار جیرفت می‌گوید طی سال جاری تاکنون یک هزار و ١١۴ فقره تسهیلات بهسازی مسکن روستایی با اعتباری افزون بر ۲ هزار میلیارد و ۲۲۸ میلیون ریال به متقاضیان واگذار شده است.
ادامه مطلب ...

صدور اسناد مالکیت موجب ایجاد بستر اشتغال و کاهش جرایم می‌گردد

مدیرکل ثبت‌اسناد و املاک استان کرمان گفت: اسناد مالکیت حد نگار مزایای فراوانی دارد و علاوه بر کاهش دعاوی و اختلافات ملکی، با امکان اخذ تسهیلات بانکی و فراهم نمودن بستر خوداشتغالی، در…
ادامه مطلب ...

تامین چند هزار هکتار زمین، معطل تصمیم شورای عالی شهرسازی مانده است

استاندار کرمان با اشاره به ضرورت تامین چهار هزار هکتار زمین در استان برای طرح نهضت ملی مسکن گفت: بخشی از این زمین‌ها، معطل تصمیم شورای عالی معماری و شهرسازی مانده است.
ادامه مطلب ...

با ۱۴ نقطه پیشنهادی برای الحاق به شهر کرمان مخالفت شده است

نیمی از عمر دولت گذشته و هنوز یک واحد مسکونی در شهر کرمان تحویل مردم داده نشده. وعده دولت ساخت ۴ میلیون مسکن طی ۴ سال بود که سهم شهر کرمان بالغ بر ۳۰ هزار واحد است که هنوز آن‌طور که…
ادامه مطلب ...

۲۷۸ هکتار به محدوده شهر رفسنجان و ۱۰۴ هکتار به سیرجان اضافه می‌شود

دبیر شورای‌عالی شهرسازی و معماری از موافقت شورا با الحاق بیش از ۴۰۰ هکتار اراضی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به محدوده شهر‌های رفسنجان، سیرجان و آران و بیدگل خبر داد.
ادامه مطلب ...

۲۷ میلیون تومان، متوسط قیمت یک متر آپارتمان در منطقه ۳ کرمان

طبق اطلاعات جمع‌آوری شده از سایت دیوار، متوسط قیمت یک متر آپارتمان شخصی‌ساز با امکانات مانند پارکینگ، آسانسور و انباری در منطقه ۳ کرمان تقریباً متری ۲۷ میلیون تومان است.
ادامه مطلب ...