معاون اقتصادی استاندار کرمان در سفر به شهربابک:


 شرط کمک به صنایع بزرگ و ایمیدرو، ورود این شرکت ها به صنایع کوچک است

حسن‌زاده معاون اقتصادی استاندار کرمان در سفر به شهربابک و بازدید از واحدهای صنعتی گفت: هدف ما کمک به حوزه‌های معدنی پایین‌دست است، ما به ایمیدرو کمک می‌کنیم به شرطی که ایمیدرو و صنایع بزرگ در صنایع پایین‌دستی و صنایع کوچک ورود پیدا کند.

به گزارش «کرمان نو» معاون اقتصادی استاندار کرمان در سفر به شهربابک و بازدید از واحدهای صنعتی گفت: الحمدلله امروز در استان کرمان در تولید کاتد، گندله، کنسانتره احساس غرور می‌کنیم، صنعت تولید کاتدی که در دنیا بی‌نظیر است و در هیچ جای دنیا شما نمی‌توانید این روش تولید کاتد را مشاهده کنید.
او افزود: استان کرمان یک استان صنعتی است. در صنایع بزرگ مانند مس، زغال‌سنگ و فولاد حتی کرومیت، ما حرف برای گفتن در کشور داریم. این‌ها زحمت‌هایی است که از گذشته صورت‌گرفته تا به امروز رسیده و این اتفاقات به‌صورت یک‌شبه اتفاق نیفتاده است.
معاون اقتصادی استاندار کرمان با بیان اینکه در گام دوم انقلاب باید به سمت صنایع پایین‌دست، زنجیره ارزش و صنایع کوچک و متوسط حرکت کنیم، افزود: در جلسه‌ای که با سازمان برنامه‌وبودجه داشتیم ۲ محور صنایع کوچک و مناطق ویژه موردبحث قرار گرفت. شهرک صنعتی و منطقه ویژه یک بستر مناسب و قانونی برای احداث کارخانه محسوب می‌شود.
حسن‌زاده افزود: هدف ما حوزه‌های معدنی پایین‌دست است. این بحث با آقای رستمی مدیرعامل سابق شرکت صنایع ملی مس و موثقی‌نیا مدیرعامل ایمیدرو نیز هم مطرح شده بود. ما به ایمیدرو و صنایع بزرگ کمک می‌کنیم به شرطی که ایمیدرو و صنایع بزرگ در صنایع پایین‌دستی و صنایع کوچک ورود پیدا کند.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=107032
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.