از امروز یکشنبه ۲۰ خرداد


باز شدن سامانه رتبه‌بندی برای معلمان فاقد رتبه

سامانه رتبه‌بندی معلمان برای معلمان فاقد رتبه، از امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ به مدت یک ماه باز خواهد بود.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از تسنیم، میزکار رتبه‌بندی معلمان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

مشمولانی که پس از ارزیابی نخست، حداقل امتیاز لازم برای احراز رتبه آموزشیار معلم (عدم احراز رتبه) را کسب نکرده‌اند از تاریخ اولین تأیید هیئت ممیزه پس از مدت حداقل یک‌سال و در شرط شاغل بودن می‌توانند با کسب امتیاز لازم و ارزیابی مجدد در یکی از رتبه‌ها قرار گیرند.

سامانه از مورخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ برای مشمولین (فاقدین رتبه) باز و امکان بارگذاری مدارک فراهم می‌شود.

افراد می‌توانند از طریق پنجره my.medu.ir نسبت به ورود به سامانه اقدام و پس از ورود با مطالعه دقیق راهنمای بارگذاری مستندات و شرایط و ضوابط نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند (تأکید می‌شود افراد شخصاً وارد سامانه شده و شرایط و ضوابط را به‌دقت مطالعه و از ارجاع بارگذاری مدارک به‌غیراز خودشان اجتناب کنند).

مدارک و مستنداتی که در بازه زمانی قبل از ۱ خرداد ۱۴۰۳ و بعد از اولین حکم استخدام باشد معتبر هستند و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

فرصت بارگذاری مدارک تا ۲۰ تیر ۱۴۰۳ است و فرصت مذکور به‌هیچ‌وجه قابل‌تمدید نخواهد بود.

با عنایت به اینکه تمام مدارک و مستندات به طور کامل بررسی می‌شود در بارگذاری مدارک فایل راهنمای بارگذاری مستندات را که در سامانه تعبیه شده است به‌دقت مطالعه و نسبت به بارگذاری مدارک اقدام کنند.

باتوجه‌به اینکه ملاک یک‌سال از مورخ ۱ خرداد ۱۴۰۳ (از تاریخ اولین تایید هیئت ممیزه) به قبل است، افرادی که تا تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۲ به قبل عدم احراز شده‌اند، فعلاً امکان بارگذاری مدارک را دارند افرادی که بعدازاین تاریخ عدم احراز شده‌اند در مرحله بعد سامانه باز می‌شود.

قرارگرفتن در چرخه ارزیابی پرونده از مورخ ۲۰ تیر ۱۴۰۳ و پس از پایان مهلت یک‌ماهه آغاز می‌شود.

امور اداری مناطق و نواحی از مورخ ۲۰ تیرماه ۱۴۰۳ نسبت به بررسی ۵ مؤلفه (ضمن خدمت، ارزشیابی، مدرک تحصیلی، امتیاز تربیت‌معلم، سنوات تجربی) به‌دقت اقدام کنند.

به مدیران مدارس اطلاع‌رسانی شود تا بررسی مستندات و تأییدات مطابق قانون و مقررات انجام پذیرد. مسئولیت حسن انجام کار و اطلاع‌رسانی دقیق و جامع برعهده رئیس هیئت ممیزه استان است.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=119147
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.