بامداد چهارشنبه

زلزله جان یک خانواده زرندی را نجات داد

 |  نوشته شده توسط :
خانواده نجات‌یافته زرندی/ عکس: صبح زرند

هر وقت صحبت از زلزله پیش می آید تنها چیزی که به ذهن ما خطور می کند وحشت و فرار و آوار و مرگ غم انگیز است؛ اما این بار زلزله روی دیگری از خود را در زرند به ما نشان داد.

به گزارش صبح زرند، مقارن زلزله ۶.۱ ریشتری ساعت ۱:۱۳ دقیقه بامداد ۲۲ آذر ۹۶ پدر و مادر کوثر و پرنیا قاسمی هنگامی که خواستند با عجله آن‌ها را به سمت بیرون از ساختمان هدایت کنند ، متوجه موضوع عجیبی شدند.

پدر می گوید حس کردم بچه‌ها بیحال هستند و دست و پایشان قفل شده و برای حرکت به سمت بیرون توان ندارند. به سختی آن‌ها را به فضای باز آوردیم و آنها را به بیمارستان امام علی (ع) تامین اجتماعی زرند رساندیم.

کادر درمان به سرعت وضعیت ایشان را بررسی نموده و تشخیص دادند که به علت گازگرفتگی و مسمومیت با گاز CO این بلا به سرشان آمده و خوشبختانه زلزله ما را قبل از بیهوشی و مرگ حتمی بیدار کرده و جان ما را نجات داده بود.

پدر که هنوز در بهت ناشی از این حادثه بسر می برد می گوید جان خود و اعضای خانواده ام را مدیون زلزله می‌دانم و به این باور رسیدم که هیچ کار خدا بی حکمت نیست.

شایان ذکر است به گفته اعضای این خانواده وسیله گرمایشی اتاق آن‌ها بخاری بوده که علت دقیق نشت گاز CO آن باید توسط کارشناسان اعلام گردد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام علی (ع) زرند حال عمومی این خانواده ۴ نفری که شب سخت و عجیبی را گذرانده اند مساعد است و فرزندان جهت ادامه درمان به بخش اطفال منتقل شده و به زودی ترخیص خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >