دستگیری سرشبکه قاچاق ۱۰۰ میلیارد ریالی کالا

 |  نوشته شده توسط :

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف افزون بر 100 میلیارد ریال کالای قاچاق و دستگیری سرشبکه این باند طی روزهای گذشته در این استان خبر داد.

سردار رضا بنی اسدی فر، گفت: پلیس آگاهی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و مبارزه همه جانبه با کالای قاچاق ، موفق به شناسایی سرشبکه ورود کالای قاچاق به کشور شد.
فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: پلیس کرمان طی سلسله عملیات اطلاعاتی و پلیسی موفق شد در سه مرحله و به طور جداگانه در شهرستان های سیرجان، رفسنجان و مرکز این استان انبارهای مورد استفاده سرشبکه توزیع کالای قاچاق را شناسایی و با هماهنگی دستگاه قضایی نسبت به ضبط اموال مکشوفه اقدام کند.
وی ادامه داد: کالای قاچاق مکشوفه در استان کرمان شامل لوازم خانگی، ظروف و وسایل مورد نیاز آشپزخانه است.
سردار بنی اسدی فر با بیان اینکه سرشبکه توزیع کالای قاچاق در خارج از کشور به سر می برد ؛تصریح کرد: پلیس کرمان به محض ورود این فرد به ایران و حضور در استان کرمان با هماهنگی مبادی مربوطه ،وی را شناسایی و دستگیر کرد.
وی افزود: سر شبکه توزیع کالای قاچاق با صدور قرار مناسب و به منظور بررسی و ریشه یابی بیشتر در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان کرمان با تقدیر از ماموران پلیس آگاهی اظهار داشت: پلیس کرمان نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد افزایش کشف ۱۰۰ درصدی کالای قاچاق است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >

سایر خبر ها