رئیس اتحادیه صنف طلا و جواهر کرمان:

مخروبه‌های بازار تاریخی کرمان ساماندهی شود

 |  نوشته شده توسط :

رئیس اتحادیه صنف طلا و جواهر کرمان با اشاره به اینکه خروجی بازار طلافروشان کرمان مخروبه است و میراث فرهنگی باید برای ساماندهی این مکان فکری کند گفت: وجود کوچه‌هایی در بازار کرمان که به مخروبه‌ها منتهی می‌شود عامل ناامنی در بازار کرمان است.

مسعود ثانی با اشاره به سرقت مسلحانه شب گذشته در بازار طلافروشان کرمان اظهار داشت: این اتفاق شب گذشته در حوالی ساعت ۸ شب و در ساعت کاری مغازه‌دار بوده است.

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه باید تمهیداتی برای افزایش امنیت بازار طلافروشان کرمان اندیشیده شود گفت: ناامنی باعث معضلات زیادی برای جامعه شده و متاسفانه در این ماجرا یک نفر رهگذر و همکار ما مصدوم شدند.

رئیس اتحادیه صنف طلا و جواهر کرمان با یادآوری اینکه چهار سال گذشته هم این اتفاق در بازار طلافروشان کرمان افتاد افزود: بازار طلافروشان کرمان در بافت تاریخی شهر کرمان قرار گرفته و میراث فرهنگی باید برای برطرف این معضل چاره‌اندیشی کند.

وی با اشاره به اینکه خروجی بازار طلافروشان کرمان مخروبه است و میراث فرهنگی باید برای ساماندهی این مکان فکری کند بیان کرد: این اعتراضات و این جلسات باید خروجی و نتیجه عاقلانه‌ای به دنبال داشته باشد.

ثانی افزود: این اتفاق در بازار بزرگ کرمان اتفاق افتاده و کوچه‌هایی در این محدوده است که به مخروبه‌ها منتهی می‌شود و این خود عامل ناامنی در بازار کرمان است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >