معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان:

نمایشگاه طرح ضیافت به مدت ۱۰ روز در کرمان برگزار می‌شود

 |  نوشته شده توسط :

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان از برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت به مدت ۱۰ روز در کرمان خبر داد و گفت: این نمایشگاه در پارک مادر کرمان برگزار می‌شود.

محمدرضا خواجویی با اشاره به اینکه در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داریم اظهار داشت: در تامین کالاهای اساسی در استان کرمان و در کشور هیچ مشکلی وجود ندارد و اقلام اساسی به میزان لازم و کافی در انبارهای استان ذخیره‌سازی شده است.

به گزارش تسنیم، وی با اشاره به اینکه امسال نمایشگاه طرح ضیافت در مرکز استان و تمامی شهرستان‌ها برگزار می‌شود گفت: این نمایشگاه در محل پارک مادر شهر کرمان و از تاریخ هجدهم لغایت بیست و هشتم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

با عنوان اینکه نمایشگاه طرح ضیافت در کرمان در ۱۰۰ غرفه راه‌اندازی می‌شود افزود: یک‌سوم این غرفه‌ها به واحدهای تولیدی، یک‌سوم به اصناف و یک‌سوم به بقیه متقاضیان ارائه می‌شود.

با بیان اینکه چند سال گذشته نمایشگاه ضیافت در کرمان برگزار نمی‌شد گفت: در این نمایشگاه اقلام خوراکی و پر مصرف ماه مبارک رمضان از جمله مواد لبنی، پروتئینی، خوراکی و … با کیفیت مناسب و با قیمت پایین‌تر ارائه می‌شود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >