پنجشنبه ۳۰ فروردین روز اجرای پروژه های اقتصادی توسط وزیر اقتصاد

 |  نوشته شده توسط :

اجرای طرح کارخانه تولید لوازم یکبار مصرف سیلیکون و افتتاح مرحله نخست بزرگترین طرح فروکروم کشور از برنامه های سفر وزیر به کرمان، امروز پنج شنبه 30 فروردین است.

اجرای طرح کارخانه تولید لوازم یکبار مصرف سیلیکون از برنامه های سفر وزیر به کرمان، امروز پنج شنبه ۳۰ فروردین است.

به گفته استاندار کرمان روز پنجشنبه ۳۰ فروردین با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، اجرای طرح هایی به ارزش ۸۴۴ میلیارد تومان در استان کرمان آغاز می شود که یکی از این طرح‌ها کارخانه تولید لوازم یکبار مصرف سیلیکون با ۱۱ میلیون یورو سرمایه‌گذاری توسط یک شرکت آلمانی خواهد بود.وی  از افتتاح مرحله نخست بزرگترین طرح فروکروم کشور با حضور وزیر اقتصاد و امور دارایی و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در شهرستان رفسنجان خبر داد.

“علیرضا رزم حسینی” در حاشیه سفر وزیر اقتصاد و دارایی و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به استان کرمان گفت: مرحله نخست بزرگترین طرح فروکروم کشور با حضور وزیر اقتصاد و امور دارایی و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در شهرستان رفسنجان افتتاح خواهد شد.
وی ادامه داد: برای اجرای این مرحله بیش از ۴۲۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری خارجی صورت گرفته است که با آغاز به کار مرحله نخست این طرح  ۲۰۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار خواهند شد.
رزم حسینی گفت: نخستین شهرک صنعتی کشور با سرمایه گذاری خارجی به مساحت ۵۰۰ هکتار در رفسنجان آماده سرمایه گذاری شرکتهای چینی شده است و یک شرکت چینی تاکنون ۳۰ میلیون دلار برای تامین زیرساختهای این شهرک هزینه کرده است.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >