فرآیند نقل و انتقالات فرهنگیان کرمان آغاز شد

معاون پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع آموزش و پرورش استان کرمان، زمانبندی و شیوه نامه نقل و انتقالات فرهنگیان استان کرمان را اعلام کرد.

به گزارش کرمان نو، سید رضا میر حسینی معاون پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع آموزش و پرورش استان کرمان گفت: افزایش بهره وری و استفاده بهینه از نیروی انسانی مناطق آموزشی، همچنین افزایش رضایت شغلی و کمک به تامین رفاه و آسایش نسبی فرهنگیان از مهمترین اهداف نقل و انتقال نیروی‌های رسمی، رسمی آزمایشی، پیمانی شاغل در واحد‌های آموزشی متقاضی انتقال دائم، موقت وپزشکی درون استانی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ است.

او افزود: فرآیند نقل و انتقال درون استانی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مطابق جدول زمان بندی در بازه زمانی۱۵ اردیبهشت لغایت ۳۱ تیرماه امسال انجام خواهد شد.

میرحسینی تصریح کرد: مبنای انتقال در سامانه جامع منابع انسانی (HRM) عدم نیاز مبداء و نیاز مقصد می‌باشد که از طریق ثبت نام متقاضیان درسامانه پروفایل به آدرس profile.medu.ir انجام می شود.

او با بیان اینکه دارا بودن حداقل دو سال سابقه خدمت آموزشی (تجربی) تمام وقت در آموزش و پرورش تا تاریخ ۳۱ شهریور ماه بر اساس حکم کارگزینی لازمه انتقال موقت است، گفت: دارا بودن حداقل پنج سال سابقه خدمت آموزشی (تجربی) تمام وقت در آموزش و پرورش تا تاریخ ۳۱ شهریور بر اساس حکم کارگزینی لازمه نقل و انتقال دائم متقاضیان است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع آموزش و پرورش استان کرمان تاکید کرد: مدت سوابق خدمت به صورت حق التدریس، نهضت سواد آموزی، ماموریت به سایر دستگاه ها، تحصیل در مراکز تربیت معلم، تربیت دبیر، خدمت نظام وظیفه، قرارداد کار معین و … به عنوان سنوات ایفای تعهد یا سوابق مورد نیاز برای انتقال محسوب نخواهد شد.

میر حسینی افزود: همکارانی که در وضعیت‌های مرخصی بدون حقوق، ماموریت برون سازمانی، ماموریت آموزشی، انفصال یا تغییر محل جغرافیایی با رای هیات رسیدگی به تخلفات اداری به سر می‌برند به شرط خاتمه وضعیت تا پایان شهریور امسال بر اساس ضوابط این شیوه نامه می‌توانند متقاضی انتقال شوند.

او با بیان اینکه ثبت اطلاعات، تکمیل فرم امتیاز بندی و بارگذاری مدارک و مستندات لازم توسط متقاضی در سامانه پروفایل کارکنان به آدرس profile.medu.ir بر اساس زمانبندی اعلام شده از تاریخ ۱۸ تا ۳۱ اردیبهشت ماه جاری است، گفت: زمان تعیین شده به هیج وجه تمدید نخواهد شد.

میرحسینی گفت: افرادی که در سال گذشته با انتقال آنان موافقت شده، ولی انصراف داده اند مجاز به شرکت در انتقالات ۱۴۰۱-۱۴۰۰ نبوده و شخص متقاضی صرفا مجاز به انتخاب یک اولویت مقصد انتقال است.

او افزود: افرادی که در دو سال گذشته در انتقال بین دوره‌ای شرکت و با تغییر دوره آنان موافقت شده، مجاز به شرکت در نقل و انتقالات نمی‌شوند.

او بیان کرد: افرادی که پارسال به صورت موقت منتقل شده اند، در صورتی که در سال ۱۴۰۱ -۱۴۰۰ نیز متقاضی انتقال باشند، مکلف هستند نسبت به ثبت درخواست خود در سامانه مربوطه و ارائه مدارک و مستندات اقدام نمایند.

میر حسینی گفت: ورودی‌های ۹۱ و ۹۲ دانشگاه فرهنگیان که تعهد آنان به پایان رسیده بدون شرکت در فرایند نقل و انتقالات به مقصد مورد تعهد خدمتی انتقال می‌یابند در صورت درخواست مقصد جدید ضمن شرکت در فرایند نقل و انتقالات بر اساس ضوابط نقل و انتقالات ۱۴۰۱-۱۴۰۰ قابل بررسی خواهد بود.

او عنوان کرد: هر گونه ثبت درخواست خارج از سامانه و یا پس از مهلت تعیین شده قابل پذیرش و اقدام نخواهد بود.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و مدیریت منابع آموزش و پرورش استان کرمان گفت: مدیران، معاونان و سایر عوامل اجرایی واحد‌های آموزشی و نیرو‌های شاغل در پست‌های اداری متقاضی انتقال به صورت آموزشی، باید در رشته شغلی و گروه تدریس اصلی خود اقدام به ثبت درخواست انتقال کنند.

او بر دقت در ثبت درخواست و تکمیل فرم امتیاز بندی با توجه به امکان نداشتن تغییر و اصلاح اطلاعات پس از پایان مهلت ثبت نام تاکید کرد و افزود: هر گونه ثبت درخواست خارج از سامانه و یا پس از مهلت تعیین شده قابل پذیرش و اقدام نخواهد بود.

میر حسینی بیان کرد: در هر مرحله از فرآیند نقل و انتقال یا هر زمان از سال تحصیلی مشخص شود فردی اطلاعات خلاف واقع را ثبت کرده یا واجد شرایط انتقال نبوده متخلف شناخته شده انتقال وی لغو و مجاز به شرکت در انتقالات سال بعد نخواهد بود.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=70149
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.