شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی در درگیری با اشرار

 |  نوشته شده توسط :
سردار رضا بنی اسدی فر فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان

به گفته فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان ۳ تن از اشرار مسلح در درگیری با ماموران نیروی انتظامی شهرستان فاریاب کشته شدند. متاسفانه یکی از مامورین نیروی انتظامی به نام ابراهیم نظری به شهادت رسید.

رضا بنی اسدی فر بیان کرد که ماموران نیروی انتظامی هنگام انجام وظیفه در حوزه استحفاظی خود به یک دستگاه خودروی ۴۰۵ مشکوک شدند که بعد از دستور ایست سرنشینان خودرو اقدام به تیراندازی کردند و از محل گریختند.

وی افزود در این درگیری ۳ شرور کشته شدند و همچنین یکی از ماموران وظیفه شناس نیروی انتظامی به نام ابراهیم نظری به شهادت رسید.

سردار بنی اسدی با اشاره به اینکه بعد از اتمام درگیری ماموران مقادیری سلاح و مهمات جنگی در خودرو کشف کردند گفته تحقیقات نیروی انتظامی در جهت کشف علت حضور اشرار در منطقه ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید :

4 دیدگاه برای “شهادت یکی از ماموران نیروی انتظامی در درگیری با اشرار

 1. این سه نفر شکارچی بودند و اشرار نبودند.و هیچ کدام سابقه شرارت نداشته اند.و به قصد شکار در دشت های اطراف فاریاب در حال چرخش بودند ک با دیدن ماشین نیروی انتظامی و ترس از دستگیری به علت شکار غیر مجاز فرار کرده اند و سرباز وظیفه نیز در اثر واژگونی خودروی نیروی انتظامی به شهادت میرسد نه در اثر تیر اندازی چرا که هیچ گونه تیر اندازی از طرف شکارچیان صورت نگرفته.و نیروی انتظامی فاریاب به جهت اشتباه مصمم ماموران و کشته شدن این سه نفر اقدام به خبرسازی علیه این افراد نموده و افکار عمومی را فریب داده است.این افراد باید جوابگوی عدل الهی باشند.رسانه محترم خواهشمند است اطلاع رسانی فرمائید.

 2. سلام به همگی ومخصوصابه دلیرمردان این سایت و این گروه خبری که ازجنس راستگویانند و نه مثل سایردروغ گویان خبرساز.
  متاسفانه در اکثرمواقع ؛ گزارش تقریبا صحیح و درست یک اتفاق و یا حادثه ای محلی(که در جلوی چشم خود ما رخ داده)رابایدازخبرگزاریها وکانالهای ماهواره ای آن طرف آب و یاازمعدودکانالهای اینترنتی فیلترشده(البته باقند شکن !!!!) مطلع شد آن هم در کمترازساعتی بعد؛ اما گزارش همین خبر رابصورت ساختگی؛ تحریف شده و کاملا دروغ ، بایستی از دستگاه مسئول اتفاق و یا مراجع محلی ؛ در چند روز بعد شنید و خواند …
  این آقایان خبرسازنمیدانند که قرن ۲۱ است وشبکه های اجتماعی حاکم بلامنازع اخبار هستندخصوصا اخبارمحلی.
  درمورداین خبرهم ؛بیچاره سه شکارچی و بیچاره آن سرباز
  که جانشان را بر سر اشتباه پلیس و ترس ناشی ازتعقیب
  اشتباهی گذاشتند………
  رییس پلیس که خبرساز باشد ازدیگران چه توقعی است.
  خدانگهدارتان

 3. با سلام از جناب بنی اسدی انتظار می رفت شرافتمندانه تا قبل از آگاهی کامل از حادثه و حقبقت واقعه اظهار نظر نفرمایند چون مرحوم یکی از کشنه شدگان حادثه پسر عموی بنده جانباز دفاع مقدس و برادر شهید و بسیجی فعال بودن و۳۰ سال در بهزیستی شیراز خدمت کرده و کارنامه درخشانی داشته اند مطمنا ما پیگر موضوع از طرق قانونی خواهیم شد ودر هر حال مسببین این حادثه تلخ را به خداوند قهار واگذار می کنیم

 4. اینجانب همسر یکی از کشته شدگان میباشم.متاسفانه نیرویی که باید حافظ جان و مال مردم باشد خو دجنایتکار و جانی میباشند که خون چند بیگاناه را به ناحق ریختند وچندین خانواده را داغ دار کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >