بازگشایی محور استقلال تا پایان مهرماه

 |  نوشته شده توسط :
رزم حسینی استاندار کرمان

 استاندار ظهر پنجشنبه به اتفاق معاون امور عمرانی استانداری، شهردار و جمعی از مسئولین استان از پروژه زیرگذر آزادی بازدید و از بازگشایی محور استقلال پس از انجام تملکات این محور تا پایان مهر خبر داد.

   به گفته رزم حسینی کرمان از قدیم مرکز توسعه جنوبشرق کشور بوده و  بعنوان پشتیبان طرح مکران بزرگ با استفاده از اعتبارات و توان شرکت های بخش غیردولتی می تواند نقش آفرینی کند.
وی گفته قرارگاه سازندگی خاتم الانییاء(ص) ۱۳ پروژه بزرگ را در شهر کرمان در دست اقدام دارد و  پروژه زیرگذر آزادی طی توافقات صورت گرفته با پیمانکار ۲۲ بهمن امسال آماده بهره برداری می باشد.

استاندار حضور قرارگاه خاتم الانبیا در کرمان را نقطه عطفی دانست و افزود این قرارگاه از تکنولوژی جدید برای پروژه های ۹ گانه شهری در کرمان استفاده کرده و قطعا اجرایی شدن این پروژه ها، مشکل ترافیکی شهر کرمان را تا ۳۰ سال آینده مرتفع می سازد.
استاندار کرمان از مردم شریف و نجیب کرمان بویژه کاسبان به خاطر همراهی و صبوری در اجرای پروژه های شهری قدردانی  کرده و گفته تا زمانی که توفیق خدمت‌گزاری در استان کرمان را داشته باشم، خسته نمی‌شوم و پروژه‌ها را به‌صورت ریز دنبال خواهم کرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >