رییس اتاق کرمان بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان:

کارآفرینی صرفا به معنای اشتغال زایی نیست

 |  نوشته شده توسط :
سیدمهدی طبیب‌زاده رییس اتاق کرمان بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان

رییس اتاق کرمان بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان بیان کرد: در جامعه ما کارآفرینی به معنای واقعی خود مطرح نشده و به اشتباه مفهوم اشتغالزایی از آن یاد می شود.

سیدمهدی طبیب‌زاده در سمینار کارآفرینی در دوران تحریم گفت: کارآفرینی در همه دوران ها لازم است اما ضرورت وجود آن در دوران تحریم چندین برابر می‌شود.

وی افزود با توجه به اینکه در دوران تحریم‌ها تهدید‌های بسیاری وجود دارد می توان از آن به عنوان یک فرصت خوب برای بروز توانمندی‌های خود و خلق ایده‌ها و مزیت‌های جدید استفاده کرد.

رییس اتاق کرمان بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان تصریح کرد: اتاق کرمان در حوزه کارآفرینی اقدامات مختلفی انجام داده که می‌توان به راه‌اندازی مدارس فصلی خلاقیت و ایده‌پردازی با تست گرفتن از ۲۰ هزار دانش‌آموز اشاره کرد.

وی اظهار کرد: از بین این دانش آموزان تعدادی انتخاب و در مسیر اهداف مدارس خلاقیت و ایده پردازی تحت آموزش قرار گرفتند که این طرح در فازهای بعدی ادامه خواهد یافت.

طبیب زاد گفت: اتاق کرمان به عنوان یک شتاب دهنده و حلقه واسط بین کسب و کارهای نوین و سنتی عمل می‌کند و تا کنون استارتاپ‌های بسیاری در این مجموعه برگزار شده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >