پایش برق مصرفی دستگاه‌های اجرایی مرکز استان آغاز شد

مدیر امور برق جنوب غرب کرمان از آغاز طرح ارزیابی مصرف برق سازمان‌ها و ادارات مرکز استان کرمان خبر داد و گفت: در این طرح میزان برق مصرفی ادارات پایش و در صورت عدم کاهش مصرف نسبت به مدت‌زمان مشابه سال گذشته قطع برق آن‌ها می‌شود.

به گزارش کرمان‌نو به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان ، مجید عمادآبادی مديراموربرق جنوب غرب کرمان از آغاز طرح پایش و ارزیابی مصرف برق سازمان ها و ادارات مرکز استان کرمان خبر داد گفت: با هدف رصد و پایش میزان برق مصرفی در پیک تابستان این طرح از روز اول خردادماه جاری با اعزام گروه های نظارت و ارزیاب که به صورت روزانه به این سازمان ها مراجعه می کنند، آغاز شده است.

او ادامه داد: در این طرح که به منظور کنترل پیک بار و رعایت الگوی مصرف برق سازمان ها، بانک ها، شهرداری ها و همچنین موسسات غیر دولتی در حال اجرا است، میزان برق مصرفی این ادارات پایش و درصورت عدم کاهش مصرف نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته بر اساس دستورالعمل ابلاغی وزارت نیرو ، این شرکت به طور جدی اقدام به قطع برق آن ها خواهد کرد.

عمادآبادی در بازدید از اداره کل غله استان کرمان با تقدیر از همکاری و عملکرد مناسب این سازمان در پیک بار ؛ خواستار توجه ویژه تمامی مشترکان برق کرمان به اهمیت کاهش مصرف برق در ساعات پیک شد و خاطر نشان کرد: با توجه به این که مدیریت مصرف برق از مهم ترین اولویت های شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان در فصل تابستان است، ضروری ست تمامی سازمان های اجرایی الگوی صحیح مدیریت مصرف از قبیل استفاده حداکثری از نور طبیعی و کاهش دمای سیستم های سرمایشی را در دستور کار خود قرار دهند.

گفتنی است که طرح پایش بار مصرفی انرژی برق ادارات و سازمان های مرکز استان تا پایان مرداد ماه ادامه خواهد داشت و مراکز و سازمان هایی که دیزل ژنراتور دارند موظف به تامین برق خود در ساعات پیک بار هستند و در صورت عدم همکاری برق ادارات قطع خواهد شد.

قابل ذکر است که امروز از اداره کل مخابرات منطقه کرمان، نوسازی مدارس، ذغال سنگ، غله،  بانک ملت بازدید و برق بانک ملت به علت عدم همکاری قطع شد.

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=71636
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.