سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافت اعلام کرد:

پایان مسابقات فوتسال ادارات شهرستان بافت

 |  نوشته شده توسط :

مسابقات فوتسال ادارات شهرستان بافت که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمندِ انقلاب اسلامی آغازشده بود، با قهرمانی تیم آموزش وپرورش الف به پایان رسید.

پوریا جلالی، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بافت در این باره اظهار کرد: مسابقات فوتسال ادارات شهرستان بافت که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت کنگره ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استانکرمان با شرکت ۱۱ تیم در دو گروه شش و پنج تیمی زیر نظر هیئت فوتبال شهرستان بافت آغاز شده بود، پس ازانجام ۳۲ بازی پایان یافت.

وی افزود: در این رقابت ها، تیم های آموزش وپرورش الف و ورزش و جوانان به دیدار پایانی راه یافتند که در این دیدار مهیج و تماشایی تیم آموزش و پرورش الف موفق شد با نتیجه ۴ بر ۳ تیم ورزش و جوانان را شکست دهد و عنوان قهرمانی را کسب کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان کرمان، جلالی تصریح کرد: تیم های نیروی انتظامی و آموزش وپرورش نیز به طورمشترک عنوان سومی مسابقات را به دست آوردند.

وی یادآور شد: کاپ اخلاق این دوره هم به تیم بانک مهر اقتصاد رسید و ابوطالب خسروی هم از تیم ورزش و جوانان با ۱۵ گل زده به عنوان آقای گل مسابقات انتخاب شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >