نقش کلیدی حامی در تیم شهرداری بم؛


شهرداری بم بُرد و یک گام به قهرمانی نزدیک شد

کرمان نو- تیم فوتبال بانوان شهرداری بم با حمایت دکتر اسماعیلی مدیرعامل مجتمع معدنی و فرآوری روی خان‌خاتون و برتری مقابل شهرداری سیرجان به قهرمانی نزدیک شد.

به گزارش خبرنگار کرمان نو در هفته چهارم دور نهایی لیگ برترفوتبال بانوان با برگزاری دیدار بین تیم های شهرداری بم و شهرداری سیرجان به پایان رسید .

در این دیدار تیم شهرداری بم با تک گل مونا حمودی مقابل شهرداری سیرجان پیروز شد. بمی ها با برتری امروز به صدر جدول صعود کردند تا یک گام به قهرمانی نزدیک شوند.

لیگ برتر فوتبال بانوان که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا در 2 گروه پیگیری شد، تیم های شهرداری بم، سیرجان، وچان کردستان و سپاهان به مرحله نهایی راه یافتند تا با برگزاری مسابقات دوره ای به صورت رفت و برگشت قهرمان را معرفی کنند.

در جدول رده بندی با توجه به برد حساس شهرداری بم، این تیم با 8 امتیاز و بدون هیچ باختی به صدر جدول صعود کرد و شهرداری سیرجان با 7 امتیاز دوم است، تیم های سپاهان و وچان به ترتیب با 4 و 2 امتیاز سوم و چهارم هستند.

تیم شهرداری بم لیگ امسال را با حمایت دکتر بابک اسماعیلی مدیرعامل مجتمع معدنی و فرآوری روی خان‌خاتون شروع کرد همچنین وجود این اسپانسر نقش کلیدی را در بازی های تیم شهرداری بم ایفا کرد.

گفتنی است بابک اسماعیلی جهت حساسیت این بازی و حمایت بیشتر از تیم فوتبال بانوان بم با حضور در ورزشگاه سیرجان این دربی را از نزدیک مشاهده کرد .

 

لینک کوتاه مطلب : https://kermaneno.ir/?p=66073
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.