پرداخت کرایه تاکسی الکترونیکی می‌شود

 |  نوشته شده توسط :
تاکسی‌های کرمان در آینده‌ای نزدیک به دستگاه‌های الکترونیک پرداخت کرایه مجهز می شوند

مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمان گفت: پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی در شهر کرمان در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

محمد مهدی‌نژاد از مجهز شدن تاکسی‌های کرمان در آینده‌ای نزدیک به دستگاه‌های الکترونیک پرداخت کرایه و اختصاص کارت اعتباری به رانندگان تاکسی خبر داد و افزود: این کار در راستای افزایش رضایت‌مندی عمومی از خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی انجام می‌شود.
آن طور که ایسنا نوشته  وی در ادامه از صدور ۶۹ فقره پروانه ویژه خودروهای دیزلی جهت دریافت سهمیه سوخت گازوئیل در خرداد ماه امسال خبر داد و گفت: در این مدت همچنین دو فقره پروانه نمایندگی صادر و ۱۹۸ فقره پروانه تاکسیرانی و ۱۱۰ فقره پروانه تاکسیرانی رانندگان موسسات حمل و نقل درون شهری (آژانس ها ) تمدید شد.
مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمان همچنین از ۲۷ هزار سرویس‌دهی توسط شبکه تاکسی بیسیم (۱۳۳) به شهروندان در خردادماه امسال خبر داد.
مهدی‌نژاد با تاکید بر اینکه با رانندگان متخلف برخورد خواهد شد، خاطرنشان کرد: در مدت زمان یاد شده ۲۵ فقره مدارک تاکسیرانی به علت تخلف رانندگان اخذ و دو فقره تاکسی به علت تخلف توسط واحد بازرسی و انتظامات این سازمان توقیف شده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >