اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان زرند:

مشارکت شرکت فولاد زرند ایرانیان در حفظ، احیاء و توسعه عرصه‌های منابع طبیعی در شهرستان زرند

 |  نوشته شده توسط :

پروژه نهالکاری و بیابان‌زدایی با مشارکت شرکت فولاد زرند ایرانیان در سطح 200 هکتار در مناطق کویری فتح آباد و چاه غلامعلی شهرستان زرند در دهه فجر انقلاب اسلامی آغاز گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان زرند، در این مراسم که معاون عمرانی استاندار، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری، نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی و مسئولین شهرستانی حضور داشتند، مهدی رجبی زاده با بیان گزارشی از روند اجرای طرح های مشارکتی با صنایع و معادن استان و استقبال مسئولین صنایع از دعوت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری بمنظور مشارکت در طرح‌های احیای مراتع و همچنین طرح مدیریت جامع حوزه های آبخیز در زرند و موفقیت هایی که این همیاری در استان بدنبال داشته است، خواهان حمایت مسوولان از اجرای اینگونه طرحها شد.

همچنین با حضور جمعی از عشایر و اهالی روستاهای فتح آباد و چاه غلامعلی سنگ و شریف آباد جشنواره عشایری روستایی به همت اعضاء کمیته توسعه روستاهای طرح جامع حوزه آبخیز غرب و جنوب یزدان آباد برگزار شد.

امیری نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این مراسم با تاکید بر اهمیت طرحهای آبخیزداری اجرای این طرحها را گامی مهم درکنترل ریزگردها و تثبیت شن های روان منطقه دانست.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >

سایر خبر ها