مربی مس: ناخواسته عصبی شدم

 |  نوشته شده توسط :

دارکو درازیچ سرمربی مس کرمان در کنفرانس خبری بعد از بازی مقابل شهرداری ماهشهر حاضر نشد و مهدی نامجو کمک خود را به سالن کنفرانس فرستاد تا پاسخگوی سوالات خبرنگاران باشد.

نامجو در خصوص پیروزی در مقابل شهرداری گفت: قبل از بازی چند فیلم از بازی‌های شهرداری را دیده بودیم و این تیم را آنالیز کردیم. سعی ما بر این بود که روی ارسال پاس‌های عمقی به دروازه این تیم نزدیک شویم تا به سه امتیاز برسیم.

مربی مس در خصوص دلیل نیامدن درازیچ به کنفرانس خبری گفت: مشکلی وجود نداشت و او فقط به این دلیل که مترجم نداشت از من خواست که به سالن کنفرانس بیایم.

نامجو در رابطه با اخراجش از روی نیمکت در نیمه دوم اظهار داشت: داور بازی در یک صحنه خطایی که همه دیدند را نگرفت و من هم ناخواسته عصبی شدم. داور چهارم موضوع را به داور وسط گفت و او هم مرا اخراج کرد. اشتباهات داوری جزئی از فوتبال است و نمی‌شود خرده‌ای گرفت.

مربی مس خاطرنشان کرد: این نتایج حاصل زحمات ۶ ماهه‌ای است که احمد نخعی برای این تیم کشید. وظیفه داشتیم بعد از استعفای ایشان تیم را آماده کنیم؛ سرمربی تیم با کادرفنی مشورت لازم را انجام می‌دهد و تصمیم نهایی را می‌گیرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *مطالب مرتبط >

سایر خبر ها